Šport

Športové vyžitie: stôl na stolný tenis, tenisový kurt, univerzálne ihrisko na loptové hry, malý bazén pre deti, veľká vlastná láka pre detské vyžitie a hry.

Chata Integro, sa nachádza približne 6 km od mesta Trenčín a 6 km vzdušnou čiarou od kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, schovaná pred okolitým svetom v Strážovských vrchoch.

Lesy bohaté na listnaté stromy ponúkajú turistom a obdivovateľom prírody veľa možností pre oddych a relax. V blízkosti sa nachádza minerálny prameň kyselky, známej ako Kubranská kyselka. Turisti si v tejto lokalite prídu určite na svoje. Tunajšia lokalita je posiata turistickými chodníčkami a ak máte chuť, môžete sa vydať niektorým z nich.

Trenčianske Teplice, Trenčiansky hrad, kostolík na Skalke nad Váhom, Ostrý vrch, alebo Javorník, sú nepochybne miesta ako stvorené pre turistiku. Máte chuť na cyklo-turistiku? Žiadny problém! Tunajšia príroda ponúka aj tieto možnosti.

Pre ľudí túžiacich po oddychu a tichu je toto miesto ako stvorené. Možností máte viac. Ak si oddýchnete pri tenise, je Vám k  dispozícii udržiavaný tenisový kurt. Ak sa potrebujete uvoľniť a vypotiť zo seba stresy, práve pre Vás je tu sauna a na osvieženie bazén, ktorý je umiestnený priamo v suteréne chaty. Potom malá prechádzka a po prechádzke občerstvenie v bare, ktorý Vám ponúka široký výber ako nealkoholických, tak i alkoholických nápojov.